Ochutnávka svatebního dortu

Zbývá posledních pár týdnů do svatby, a tak jsme se s Kubou zase trochu opřeli do zařizování a plánování posledních detailů. Dáváme dohromady konečný seznam hostů, sepisujeme si všechno, co je ještě potřeba koupit a komunikujeme se všemi dodavateli, aby měli veškeré informace, které před svatbou potřebují. A jsme taky nejvíc vděční za to, že jsme se nakonec rozhodli spolupracovat s koordinátorkou Terkou, která nám celý tenhle proces hodně usnadňuje a věřím, že usnadní hlavně ve svatební den!

Svatební dort u Cukráře Skály

Nedávno jsme dostali nabídku od cukráře Skály, že by pro nás mohl vytvořit svatební dort. A protože cukráře obdivujeme a jeho dortíky naprosto milujeme, nemuseli jsme se ani dlouho rozmýšlet.

Jen si myslím, že on sám ani netušil, do čeho se namočil.

O svatebním dortu jsme totiž s Kubou začali mluvit hned po tom, co jsme zarezervovali místo a oddávající. Kuba přišel s nápadem, že by naším svatebním dortem mohl být jeho oblíbený dort, který mu mamka dělá už odmalička každý rok k narozeninám. Dort jen z jablek, pudinku a piškotů.

Já jsem to první měsíc nebrala moc vážně, protože mi to moc nesedělo do představy „svatebního dortu“, ale čím častěji jsem to někomu říkala jako vtip, tím víc mi docházelo, že je to vlastně hezký nápad, s hezkým příběhem a je to ideální lehký letní dort.

Lukáš Skála prezentuje zkušební dort svatebčanům

A téhle představy jsme se teda nechtěli vzdát ani když jsme šli na první schůzku s cukrářem Skálou. Bylo vidět, že ho to malinko zaskočilo, ale hned začal přemýšlet nad tím, jak by se tenhle typ dortu dal pozvednout a za pár týdnů už jsme se přesvědčili, že asi vážně není nic, co by nedokázal.

Odprezentoval nám krásný svatební minimalistický dort, který po rozkrojení opravdu vypadal jako „ten náš“.

Prezentace svatebního dortu

Na ochutnávku jsme s sebou vzali ještě i Kuby mamku, aby si to užila s námi, ochutnala dort mezi prvními a mohla ho taky „schválit“. A odsouhlasili jsme ho přesně takový, jaký byl! Mňam.

Pak už zbývalo jen doladit detaily jako je počet porcí, dekorace a prezentace dortu a neodolali jsme a přiobjednali si ještě další sladké, které našim hostům nabídneme před obřadem. To zvítězily linecká kolečka, višňové margaretky a mini kremrole.

Celá schůzka byla naprosto skvělá a už teď se těšíme, až dort na svatbě ochutnají naši hosté. Tak snad se nám podaří ho taky takhle hezky nakrájet!

Máte nějaké příhody s vybíráním svatebního dortu? Jaké příchutě a zdobení jste zvolili a odkud jste dort měli?

Zdroj: http://www.acupofstyle.com/2020/07/ochutnavka-svatebniho-dortu.html

info@tgthr.cz +420 601 577 027

Společně v kuchyni.
Spolu u stolu.
Spolu na pivo.
Společně pro radost našich hostů. #together.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.