Šlechtovka v Praze

Šlechtovka v mezičase

Teď provizorní bistro. Co bude dál?

„Je to pouze dočasné řešení, pracovně mu s úsměvem říkáme Bistro na stavbě,” komentuje spolumajitel gastronomické skupiny Together David Petřík. Zmíněná síť restaurací Together dále spravuje restaurace Bruxx, Sia, Vinohradský parlament, patří do ní také provozy pod značkou Cukrář Skála, Foodway Catering (právě ten se stará o provoz dočasného bistra ve Stromovce) či Potrefené husy (Hybernská a Pardubice).

Bývalý lodní kontejner u Šlechtovy vily předělaný na designové bistro je dočasné řešení do dokončení rekonstrukce krásné vily ze 17. století, která původně sloužila jako letohrádek. “Bistrem plníme přání magistrátu. Šlechtovka má samozřejmě silné historické konsekvence, po otevření se z ní stane multifunkční objekt. A gastronomická koncepce půjde stejným směrem. Najdete tam kromě fastfoodu také cukrárnu i klasickou kavárnu,” doplňuje David Petřík.

„Od začátku chceme, aby Šlechtovka byla místo, kde se Pražané mohou zastavit na dobré pivo a limonádu za normální ceny. Jsme rádi, že jsme se na tom s vybraným provozovatelem shodli,“ uvedla pražská radní pro kulturu Hana Třeštíková.

Návštěvníci Stromovky se můžou těšit na speciální gastro víkendy, během kterých budou moct ochutnat vybrané delikatesy z restaurací sítě Together.

Zdroj: https://www.visitchef.com/novinky/174-slechtovka-v-mezicase

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.