21 nejzajímavějších nových podniků, které v Praze otevřely v roce 21

Klobouk dolů před všemi, kdo otevřeli nový podnik v nelehkém roce 2021, který byl plný uzavírek, omezování, restrikcí, kontrol apod. Vybrat jen 21 nováčků bylo složité, protože zajímavých konceptů se letos urodilo opravdu hodně. Přesto jsme se o to pokusili. Mrkněte na náš seznam a vyrazte vyzkoušet něco nového!

Nové Manifesto Anděl je místo plné dobrého jídla i pití, kde se můžete potkat s přáteli a kde to žije kulturou. Původní Manifesto Florenc bude otevřené už jenom do konce roku 2021.

krásně naservírovaný stůl s bramborovým menu

Ochutnejte rozmanitost brambor v restauraci Brambory na Pankráci. Servírují tu hranolky, patatas bravas, bramborové tortilly, pečené brambory, brambory v polévce i brambory s chobotnicí.

Interiér asijské restaurace

Asijská kuchyně se tradičně servíruje doprostřed stolu. Ani v PRU58 Restaurant tomu není jinak.Titan Park s rozlohou přes 30 000 m², čítá přes 30 unikátních překážek nejen pro dospělé, ale i pro děti.

nanuky na prkénku

Nanuky Lunar jsou vesmírně krásné, nebesky dobré a ručně vyrobené. Kamenný obchod je do jara sice zavřený, ale nanuky si můžete koupit jinde.

divadlo a vystupující Vzlet = Vršovická kulturní křižovatka. Čtyři kulturní organizace na jednom místě. Divadlo VOSTO5, orchestr Collegium 1704, Kino Pilotů a Brejlando.

cirkusové šapitó

Letos na pražské scéně vyrostlo i nové šapitó Azyl78. Teď je sice rozebrané, ale na jaře ho znovu otevře představení Cirku La Putyka „Cesty“. Těšte se na duben!

Další tipy na nové podniky

Nové podniky na CityBee pravidelně prezentujeme. Vždy každý měsíc najdete soupis 10-20 nováčků. Níže jsou tři poslední přehledy, další chystáme na začátek ledna.

ZDROJ:https://www.citybee.cz/aktuality/2196-20/21