zdobení vánočního stromku

Pronájem stromku, retro ozdoby nebo eko balící papír. 10 tipů, jak prožít Vánoce naplno a originálně

Přinášíme ti 10 tipů, jak zvládnout svátky vánoční z pohodlí domova, klidně i v karanténě. Doba jde kupředu a na internetu už dnes seženeš takřka vše, včetně lahodného vaječného likéru nebo těsta na vanilkové rohlíčky.

Hotové cukroví nebo připravené těsto? Žádný problém, vybírat můžeš z obojího

K oslavám Vánoc neodmyslitelně patří cukroví, kterého existují stovky druhů a je jen na tobě, co se rozhodneš upéct. Pokud se však nacházíš v karanténě, je jasné, že zajít si do obchodu není možné. Nákaza koronavirem navíc dokáže pořádně potrápit tvoje tělo a měl bys odpočívat, ne trávit dlouhé hodiny postáváním u kuchyňské linky.

 

Záchranou pro tebe může být Cukrář Skála, který ti napečené cukroví doveze až pod nos. V jeho nabídce najdeš nejrůznější druhy, od klasického lineckého, přes ořechové rohlíčky až po tradiční pracny. Půl kila cukrovinek pak koupíš za 174 až 254 korun a tvoje chuťové pohárky se budou mít na co těšit.Pec Tandoor

Záchranou pro tebe může být Cukrář Skála, který ti napečené cukroví doveze až pod nos. V jeho nabídce najdeš nejrůznější druhy, od klasického lineckého, přes ořechové rohlíčky až po tradiční pracny. Půl kila cukrovinek pak koupíš za 174 až 254 korun a tvoje chuťové pohárky se budou mít na co těšit.

cukroví v krabičce

Pokud sis u Skály nevybral, mrkni na nabídku Rohlíku. Dovozce potravin totiž spolupracuje s mnoha pekárnami, a kromě balených sušenek, které seženeš celoročně, si na Rohlíku můžeš objednat také cukroví z Pekárny Kabát nebo Merhautova pekařství. Nabídka je opravdu různorodá a vybírat můžeš z tradičních klasik, vosích hnízd, plněných ořechů či mixů, v nichž si každý najde to svoje.

Rád by sis přeci jenom provonil byt čerstvě upečeným cukrovím? Žádný problém. U Myšáka totiž koupíš hotové těsto, které ti kurýr navíc doveze až domů. V nabídce cukrářství nalezneš linecké těsto, linecké kakaové, těsto na vanilkové rohlíčky nebo to na perníčky. Cena se pohybuje od 118 – 138 korun, tak rychle, než ti ho někdo vykoupí.

Bez vánočky si Vánoce nedovedeme představit

Štědrý den je tu, ty vstaneš, uděláš si kafe, ale něco postrádáš…vánočku. Ano, tenhle výtvor z kynutého těsta k Vánocům prostě patří a buď si ho můžeš upéct sám, nebo ho můžeš koupit online. Opět tě odkážeme na Rohlík, ale nemusíš se obávat, dnes už se neprodávají jen suché, umělé a zavakuované vánočky. V dnešní době seženeš opravdu kvalitní výrobky, například z dílny Pekárny Kabát, od Merhaurta nebo přímo z Paula.

Kromě vánočky na Rohlíku seženeš i čerstvě upečené vánoční štoly nebo italské panetonne, tak klikej, nakupuj, a ještě dnes si pochutnej na vánočních dobrotách.

vánočka

ZDROJ: https://refresher.cz/107379-Pronajem-stromku-retro-ozdoby-nebo-eko-balici-papir-10-tipu-jak-prozit-Vanoce-naplno-a-originalne