Kaiser a Lábus převlečeni za prodavačky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 17. 1.? (víkendové tipy)

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 17. 1.? (víkendové tipy)

Koronavirová pandemie opět sílí, ale zachovejte klid. Raději si zajděte vyčistit hlavu na nějakou zajímavou akci anebo si udělejte výlet do přírody. Co se o víkendu děje zajímavého?

Gastro / Vinohradská zabijačka

Jitrnice, jelita, prejt, prdelačka… Neříkejte, že nemáte chuť. Přijďte si pořádně naložit do Vinohradského Parlamentu. Najíst se můžete uvnitř restaurace i venku.

KDE: Vinohradský Parlament (Praha)
KDY: čtvrtek 20. 1. – neděle 23. 1.

Divadlo / Nedorozumění

Do zapomenutého penzionu přijíždí velmi zajímavý host. Jenže i samotné majitelky onoho penzionu ležícího na periferii bůhvíčeho jsou dost podivné. Přijďte se podívat na dramatizaci literárního díla z pera Alberta Camuse.

KDE: Divadlo Na zábradlí (Praha)
KDY: neděle 23. 1. od 19:00

Vzdělávání / Konference R.U.R. 100 + 1

Jeden z nejslavnějších Čechů, Karel Čapek, by letos oslavil 101. narozeniny. Oslavte je v Divadla Archa, kde se koná třídenní konference na čapkovská a robotická témata. Čeká na vás výstava i zajímavé povídání. Rezervace míst ZDE.

KDE: Divadlo Archa (Praha)
KDY: sobota 22. 1. – pondělí 24. 1.

Hudba / The Best of Czech and World Music

Zavítejte na koncert klasické české i světové hudby v samém srdci Prahy. Zpříjemněte si víkend návštěvou komornější hudební akce, která vás zahřeje na duši.

KDE: Kostel svatého Martina ve Zdi (Praha)
KDY: sobota 22. 1. od 17:00

Divadlo / Žena za pultem 2

Seriál všem jistě dobře známý má i svou divadelní verzi. V hlavních rolích se představí Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. Autorem divadelní verze je režisér Petr Kolečko, který stojí za seriály jako Lajna či Most!.

KDE: Měšťanská beseda (Plzeň)
KDY: neděle 23. 1. od 19:00

Literatura / Na Krysaře: scénické čtení

V řadě již druhé scénické čtení připravované inscenace Na Krysaře se uskuteční ve velmi příjemném prostředí s nezaměnitelnou atmosférou, v Knihkupectví a kavárně Řehoře Samsy. Nebude se nudit nikdo, kdo má rád živé umění a literaturu.

KDE: Knihkupectví a kavárna Řehoře Samsy
KDY: neděle 23. 1. od 19:00

ZDROJ: https://www.dailycoffee.cz/nesed-doma-a-jdi-ven-kam-v-tydnu-od-17-1-vikendove-tipy/