MDŽ je rok od roku víc trendy. A je to dobře. Využijte tuto příležitost a věnujte se sobě, trocha zdravého sobectví je zdravá, ba dokonce nutná. Určitě si dnes udělejte aspoň malou radost.

Oslavte svůj svátek zdravým drinkem!

Ať už budete slavit s kýmkoli, odpověď na otázku „Co dnes pijeme?“ bude jednoznačná. Přece kombuchu! Nový nápoj od značky F.H. Prager, výrobce skvělých řemeslných ciderů, je připravený s mimořádnou péčí. A sedne zejména těm, co si hlídají zdravý životní styl. Cukru najdete v kombuche méně než v ostatních nápojích tohoto typu, zato na probiotických kulturách se nešetřilo. Právě díky těmto speciálním kulturám je chuť Prager’s Kombuchy jemná a ani trochu nekřiví pusu – a hlavně má příznivý vliv na zažívání. Ovšem s výčtem benefitů ještě pořád nekončíme. Funkční nápoj obsahuje zdraví prospěšné antioxidanty, protože jeho základ tvoří fermentovaný čaj. Vybrat si můžete mezi dvěma příchutěmi: Prager’s Kombucha Original obsahuje zelený čaj, druhá varianta se jmenuje Yerba Maté a má zajímavý chuťový podtón s nádechem do kávy.
O kombuche si víc přečtete na webu pragers.cz, kde si můžete nový drink rovnou i objednat v e-shopu. Narazíte na ni třeba také v Globusu.

Po lehkém obědě čokoládová tečka

Láska prochází žaludkem, proč tedy neoslavit MDŽ ve stylové restauraci? Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu originálního, doporučujeme belgickou brasserii Bruxx, kde právě od 8. března po tři dny bude v nabídce speciální menu z norské tresky skrei, jejichž sezóna trvá pouhé tři měsíce v roce. Zajít si tak na tohoto mořského poutníka do restaurace znamená opravdu kulinářský svátek.
A pokud milujete sladké, zajděte si do pražské továrny na zákusky Cukrář Skála. V obou provozovnách ve Šporkově paláci i v ulici Dlouhá si pochutnáte na mléčném čokoládovém mousse s mučenkou a malinami.

zákusek s logem cukrář

Dopřejte si projížďku bez námahy

Pokud si chcete den žen opravdu užít, vyrazte se provětrat na čerstvý vzduch. Ideálním společníkem vám bude moderní elektrokolo vybavené novým chytrým systémem od Bosch eBike Systems, které rozpozná, kdy jedete proti větru nebo stoupáte, a automaticky vám přidá elektrickou podporu, aniž byste musela zvýšit výkon nebo změnit jízdní režim. Navíc se s ním nemusíte bát ani pádu při brzdění. Mokro, písek, drolivý ani sypký povrch už vám nebudou nahánět strach, protože je tu ABS! Jízdou na e-kole navíc přispějete i k čistější planetě. Ježdění na elektrokolech totiž všeobecně zmenšuje dopravní zácpy, hluk i množství výfukových plynů.

Nejlepší dárek? Odpočinek!

Využijte dnešní den jako příležitost dát dárek sama sobě. Anebo sobě a kamarádce. Asi budete souhlasit, že nejvzácnější je čas pro sebe. Zkuste si ho nadělit – a k tomu ještě pořádnou porci relaxu.  V nabídce portálu spa.cz najdete přes 200 pobytů pro dámy, které se skvěle hodí k příležitosti Mezinárodního dne žen. Pokud byste však nemohla vybrat dokonalý pobyt podle svých představ, prohlédněte si ještě mnohem bohatší nabídku wellness či lázeňských pobytů.
Pobyty pro dámy v sobě kombinují procedury, které mají ženy nejraději. Zpravidla na ně kromě perfektní péče a příjemného ubytování čeká také drobný dárek či překvapení. Zároveň jde o pobyty, které si užijete nejlépe s maminkou, kamarádkou, sestrou či kolegyní.

Pro zdraví i lepší sex

Že to není nic pro vás? Červenáte se, máte-li vyslovit „venušiny kuličky“? Není třeba. Díky šikovné designérce Anně Marešové už nikomu nemusí být stydno, když nakupuje intimní pomůcky. Venušiny kuličky od její značky Whoop·de·doo aktivují a posilují pánevní dno, zvyšují libido a zlepšují prožitek ze sexu. Fungují jako účinná prevence i řešení projevů inkontinence. Designérka je vyvinula ve spolupráci se sexuoložkou a gynekoložkou Petrou Vrzáčkovou. Takže pokud chcete sobě, své mámě, dceři nebo kamarádce dát krásný a originální dárek (nejen) k MDŽ, zkuste web whoopdedoo.love.

ZDROJ: https://zena-in.cz/clanek/o-mdz-budte-trochu-sobecka-co-muzete-vyzkouset