Rozlučka se svobodou v Praze – nejlepší restaurace a bistra pro pořádné jídlo a pití.

Rozlučka se svobodou v Praze – nejlepší restaurace a bistra pro pořádné jídlo a pití

Pokud hledáte nejlepší restauraci a bistra v Praze pro Vaši rozlučku se svobodou, tak jste na správném místě. V této populární turistické destinaci je mnoho možností, ale my Vám nabízíme ty nejlepší. Naše restaurace a bistra jsou známy svým vynikajícím jídlem a pitím.

V naší nabídce najdete různé speciality, jako jsou tradiční česká jídla nebo i mezinárodní kuchyně. Naše jídla jsou připravována ze čerstvých surovin a vždy jsou podávána s krásným designem. K tomu si můžete objednat i naše exkluzivní nápoje a drinky, které jsou připravovány s nejlepšími ingrediencemi.

Pokud chcete, aby Vaše rozlučka se svobodou byla nezapomenutelná a měla ten správný kulturní zážitek, tak navštivte naší restauraci a bistra. U nás Vás čeká příjemná atmosféra, skvělé jídlo a pití a profesionální obsluha.

Nemusíte hledat dál, pokud hledáte to nejlepší pro Vaši rozlučku se svobodou. Rezervujte si u nás stůl a užijte si nezapomenutelný zážitek v jedné z nejlepších restaurací a bister v Praze!

Klíčová slova: rozlučka se svobodou, Praha, restaurace, bistro, jídlo, pití, nápoje, drinky, kultura, rezervace.

Rozlučka se svobodou v Praze – Nejlepší restaurace a bistra pro pořádné jídlo a pití

Restaurace v centru Prahy

Pokud chcete strávit rozlučku se svobodou v centru Prahy a užít si vynikající jídlo, je ideální místo k návštěvě restaurace v centru města. Mezi nejlepší restaurace patří Hamley’s, který se nachází v historickém centru Prahy nedaleko Od Karlova mostu. Hamley’s nabízí moderní kuchyni s prvky tradiční české kuchyně, výborné víno a široký výběr koktejlů.

Restaurace s tradiční českou kuchyní

Pokud hledáte autentickou českou kuchyni, můžete navštívit restauraci U Fleků, která nabízí tradiční české jídlo a vlastní pivo. Restaurace U Medvídků je také výbornou volbou pro tradiční české jídlo a vaří mnoho pokrmů s masem. Kromě toho nabízejí vlastní výrobu piva a návštěvníci si mohou prohlédnout vlastní pivovar v restauraci.

Bistra s výborným jídlem a pitím

Pokud nechcete jít do tradiční restaurace, ale hledáte moderní bistro s neobvyklými recepty a skvělým jídlem, je ideální volbou Eska. Eska nabízí sezónní pokrmy s prvky tradiční české kuchyně. Bistro Sisters je další populární místo s vynikajícím jídlem a širokým výběrem koktejlů. Kromě toho nabízí různé akce a ochutnávky vína.

Rezervace stolu

Je důležité včas rezervovat stůl v restauraci nebo bistru. Ne všechna místa mají dostatek kapacity, zejména při velkých skupinách. Proto je důležité rezervovat stůl nejpozději týden předem. Rezervace stolu je většinou možné provést přes webové stránky restaurace nebo bistru. Zdroje: hamleys.cz
ufleku.cz
umedvidku.cz
eska.ambi.cz
bistrosisters.cz

Kde najdu nejlepší restaurace a bistra pro pořádné jídlo a pití?

V Praze je spousta skvělých možností pro pořádné jídlo a pití při rozlučce se svobodou. Několik tipů:

 • U Fleků – tradiční pivnice s vlastním pivovarem a skvělým gulášem
 • La Casa Argentina – steakhouse s kvalitními masy a lahodnými argentinskými víny
 • Café Louvre – elegantní kavárna s výborným kávovým základem a skvělými dezerty
 • Cross Club – originální místo s futuristickým designem a různorodou nabídkou jídel a nápojůVíno na podtácu se skleničkami v růžovém provedení
 • Rozlučka se svobodou Praha

  Co je to rozlučka se svobodou?

  Rozlučka se svobodou je tradiční oslava před svatbou, která se koná pro ženicha nebo nevěstu a jeho nejbližší přátelé. Většinou se koná večer nebo víkend před svatbou a je záměrně navržena jako poslední noc svobody.

  Rozlučka se svobodou v Praze

  Pokud hledáte skvělé místo pro rozlučku se svobodou, Praha je skvělou volbou. Praha nabízí mnoho zábavných aktivit, jako jsou pubové prohlídky, adrenalinové sporty nebo procházky historickým městem. Nejdůležitější věcí při plánování rozlučky se svobodou v Praze je výběr správného místa. Vyberte si moderní a pohodlné ubytování v centru města. Pokud jste náročnější, nebojte se investovat do luxusního ubytování s dobrou polohou. Navštivte také stránku Rozlučka se svobodou, na které najdete podrobné informace o této tradici. Praha je skvělou volbou pro rozlučku se svobodou a nabízí mnoho možností pro vaši nezapomenutelnou noc svobody!

 • Rozlučka se svobodou v Praze – nejlepší restaurace a bistra pro pořádné jídlo a pití

  • Restaurace Maso a Kobliha: pro vynikající masové pochoutky a originální koblihy
  • Bistro Národní třída: ideální pro vynikající druhová jídla a skvělé víno
  • Pivovar Matuška: pro milovníky piva a kvalitních tradičních jídel
  • Café Louvre: pro výborné kávy a dezerty v historickém prostředí
  • Výletní restaurace Mlýnec: pro výjimečné pohledy na Vltavu a fantastické moderní jídlo

ZDROJ: https://dokonala-zena.cz/tipy-pro-zeny/rozlucka-se-svobodou/rozlucka-se-svobodou-v-praze-nejlepsi-restaurace-a-bistra-pro-poradne-jidlo-a-piti-%E2%9D%A4%EF%B8%8F/

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.