Vánoční cukroví

Kupované, ale lahodné. Osm míst, kde v Praze na poslední chvíli pořídit cukroví

Delegovat povinnosti je schopnost, kterou ovládají všichni úspěšní. Chcete vánoční stůl ozdobit tradičním cukrovím, ale pečení neovládáte, děláte s nelibostí nebo absolutně nestíháte?

Provozovat noční manufakturu na výrobu vanilkových rohlíčků a lineckého netřeba. Stačí vědět, kam v Praze pro cukroví, které vaši sváteční hosté nerozeznají od pečeného babičkou.

Biopekárna Zemanka

Když jde tradice ruku v ruce se žhavou současností, může se zrodit něco velmi povedeného. A chutného. Uznejte sami a degustujte například bio kokosky s výraznou meruňkovou marmeládou.

Zrno Zrnko

„Odsud by mi chutnalo zapečené cokoli,“ vyřkl nejmenovaný kolega v redakci a o jeho osobní doporučení se musíme podělit i v našem výběru. Krabička cukroví obsahuje sedm druhů, navrch si objednejte také vánočku.

Defidu Bakery

Nabídka pro gurmány z oblíbeného podniku ukrajinské bankéřky Oksany Kulachek oslní ty, kteří nežádají pouze tradici. Mají tu linecké se slaným karamelem nebo arašídové cookies a výhodou jsou balíčky ve třech velikostech.

Etapa

vánoční cukroví

Karlínská mekka všech příznivců zdravé, ale chutné krmě, představila svůj vánoční pult. Tam dostane zadostiučinění ten mlsný jazyk, který odmítá s cukrovím čekat do Štědrého dne. Vosí úly, perníčky a další druhy cukroví budou ideální společností k odpolední kávě, kterou si dopřejte i v největším shonu.

Cukrárna Myšák

Nejen cukroví, ale i těsta. Vše tu pořídíte už připravené, takže perníčky máte v okamžiku hotové a zapojíte do přípravy i nejmenší členy rodiny. Bez stresu, špinavé kuchyně a zlobení se, proč se ona sladká hmota nechová podle vašich představ.

Cukrář Skála

vánoční cukroví

U jednoho z nejlepších cukrářů ve městě bývá cukroví okamžitě vyprodáno. Pokud už ho nestihnete ukořistit na e-shopu, utěší vás vaječný likér nebo vánočka.

Cukrářství čp. 1

Nenápadný podnik na Vinohradech přichystal balíček s vánoční klasikou, kde své najdou i ti, kdo vyžadují netradiční druhy. Lákají vás máslové sušenky se skořicí, košíčky s černým rybízem a čokoládou nebo pistáciové lanýže z bílé čokolády?

Koko Charlie Donut

Koláčky s dýní a slaninou, játry a špenátem, hovězí a řepou či s kuřetem a mrkví nejsou určeny lidem, ale jejich čtyřnohým společníkům života. Proč jim svátky obrazně neosladit a místo zbytků od stolu, což je samozřejmě proti všem pravidlům psí pedagogiky a výživy, nedopřát jejich vlastní cukroví?

ZDROJ: https://forbes.cz/kupovane-ale-lahodne-osm-mist-kde-v-praze-na-posledni-chvili-poridit-cukrovi/